Ish-futbollisti de?shiron rikthimin te Milani, por kuqezinjte? e kane? ve?mendjen te Chiesa

0

Nje? ish i Milanit ke?rkon se?rish rikthimin te kuqezinjte?. Gerard Delofeu me shume? ngjasa do te? largohet nga E?atford, qe? nuk mundi te? siguronte qendrimin ne? Premier League edhe pe?r nje? tjete?r sezon. Sulmuesi spanjoll ka kaluar nje? periudhe? te? mire? te Milani dhe pe?r ke?te? arsye e pret krahe?hapur nje? rikthim te? “djajte?”, megjithe?se ke?ta te? fundit duket se kane? te? tjera plane.

Kuqezinjte? de?shirojne? talentin e Fiorentine?s, Federico Chiesa, dhe nje? skenar i shke?mbimit te? tij me Paqueta dhe Rodriguez mund te? ndodhe?. Nde?rkohe? Delofeu pe?lqehet edhe ne? La Liga, ku Valencia mund te? hedhe? nje? hap pe?rpara pe?r te? afruar lojtarin ne? skuade?r./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.