Intervistat/ Debutoi ndaj Laçit, trajneri i Luftëtarit: Askush nuk do e ketë të lehtë në Gjirokastër

Gjatë ditës së sotme janë luajtur edhe tre ndeshje të tjera për Superioren, atje ku Skënderbeu ka fituar me rezultatin 0-1 ndaj Vllaznisë në minutat e fundit. Laçi ia ka dalë në shifrat 0-2 ndaj Luftëtarit, ndërsa pa gola është mbyllur mes Bylisit dhe Flamurtarit. Më poshtë mund të ndiqni edhe intervistat e protagonistëve të takimit për “Supersport”:

Novi (Luftëtari): “Më vjen keq që kam humbur në debutim, por në minutën kur erdhi penalltia kemi luajtur si të barabartë me Laçin. Shpresat tona janë të vogla për të mbijetuar, por ne do bëjmë futboll dhe do respektojmë kampionatin. E kam thënë edhe më parë që këtu askush nuk do e ketë të lehtë. Edhe nga presidenca e ekipit më kanë komunikuar për vazhdimësinë dhe kemi menduar për të ardhmen. Nuk është se jemi të rënë nga kategoria dhe të mendojmë për vitin tjetër”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online