Interi nuk njeh fitore në Champions, Shaktjori del forcë e parë dhe lë pas Realin e zikaltrit

0

Mbrëmja e sotme ka rezervuar një tjetër barazim për Interin e Antonio Kontes në Champions League, këtë herë në shifrat 0-0 kundër Shaktjorit të Donjetskut. Zikaltrit ende nuk njohin fitore në këtë kompeticion, ndërsa ndeshja e radhës është kundër gjigantëve të Realit të Madridit.

Frika e Kontes po nis të bëhet realitet, me Shaktjorin që ka shpallur kandidaturën për të kaluar në fazën tjetër të Champions League. Ukrainasit kanë dalë forcë e parë në grup pas 2 ndeshjeve të para të zhvilluara, duke lënë pas “galaktikët” dhe Interin, ndaj të cilëve e ka nisur me një hap pozitiv./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.