Ilir Daja i jep ëndrrën e madhe një qyteti, punëtorët e Suharekës janë gjithë pas Ballkanit

0

Ilir Daja i ka falur ëndrrën e madhe Suharekës. Ky qytet i vogël mban krenarinë e Kosovës dhe ndodhet vetëm një hap larg grupeve të Conference League. Fjala e fundit do të thuhet kundër Shkupit në fazën e Play Off.

Megjithatë duhet theksuar se Daja po mban ndezur këtë dëshirë të madhe, me punëtorët e Komunës së Suharekës që kanë veshur fanellën e Ballkanit për të treguar mbështetjen e tyre. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.