Ilir Daja bën të njëjtën zgjedhje si Ançeloti te Reali i Madridit, merr djalin e tij si ndihmës trajner te Ballkani

Ilir Daja po korr rezultate fantastike te Ballkani. Trajneri shqiptar arriti që ta kalonte në fazën e grupeve të Conference League dhe mundi Sivasporin në transfertë. Ndërkohë një lëvizje e fundit ka ardhur te kampionët e Kosovës.

Faqja e Ballkanit ka zyrtarizuar afrimin e Glen Dajës në rolin e ndihmës trajnerit të skuadrës, djalit të Ilir Dajës. Një lëvizje kjo që ngjason edhe me Ançelotin te Reali i Madridit, që si ndihmës kryesor ka djalin e tij, Davide Ançeloti. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online