“I njëjti film, e njëjta histori”/ Bitri i shton dhimbjen Tiranës me reagimin e tij

Menjëherë pas përfundimit të takimit mes Partizanit dhe Tiranës kanë nisur edhe thumbimet në rrjetet sociale. Futbollistët e drejtuar nga ana e Ilir Dajës kanë rikthyer etiketimin si “nderi i kryeqytetit” në kampin e kuq. Provokimet nuk kanë munguar me postimet e bëra, ndërsa Bitri i shton më tepër dhimbjen bardhebluve.

“I njëjti film, e njëjta histori”. Është ky reagimi i mbrojtësit të Partizanit duke i kujtuar rivalëve të tij një frazë që është dëgjuar shpeshherë në kohën kur Tirana e kishte makth triumfin në derbi. Por a do të përsëritet sërish i njëjti film? Mbetet për t’u parë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online