I mbijetoi tragjedisë për një “kapriçio”, momenti për t’u kthyer në fushë!

0

“Drejtori sportiv i Shapekoenses (Kadu Gauço) më kërkoi t’i lija vendin një gazetari. Në fillim isha në anën e pasme të avionit dhe nuk doja të spostohesha. Më pas Xhakson (Folman, tjetër i mbijetuar) më thërriti të ulesha pranë tij dhe kështu bëra”…

Alan Rushel kthehet në fushë pas tragjedisë ajrore të skuadrës braziliane, nëntorin e vitit të shkuar. Do të luajë më 7 gusht në “Camp Nou”, ndaj Barcelonës. Pikërisht nga ai do të nisë rikrijimi i një skuadre të cilën fati nuk e donte…

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online