I këshillon Strakoshës largimin nga Serie A, De Biazi: Në Itali ka presion nga presidentët

Xhanj De Biazi ka dhënë një intervistë të shkurtër për “TMW Radio” ku ndër të tjera pjesë e bisedës është bërë edhe emri i Strakoshës. Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare ka këshilluar portierin të largohet nga Italia, pasi në Serinë A ka shumë presione nga presidenti dhe trajneri.

“Strakosha duhet të përmirësohet pak më shumë, mendoj se ai duhet të largohet nga Italia për të luajtur me pak qetësi. Në Itali ka shumë presione mes presidentit, trajnerëve dhe agjentëve”, ka thënë Xhani De Biazi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online