I duhen më shumë se kurrë, Tirana i bën thirrje sërish tifozëve kundër Partizanit: Mos mungoni!

Tirana ka nevojë për tifozët më shumë se kurrë. Bardheblutë do të përballen në derbi me Partizanin dhe në rast humbje, me siguri që i japin “lamtumirën” titullit kampion. Klubi ka shpërndarë një tjetër postim ku i kërkon mbështetëve të tyre që të mos mungojnë.

“Bli biletën tënde online!

Mos mungo të Mërkurën, datë 17/05/2023, në stadiumin “Air Albania”. Bashkë do të veshim kryeqytetin bardheblu. Aty ku bëhet spektakli.

Biletat gjithashtu i gjeni në stadiumin “Selman Stërmasi” çdo ditë nga ora 10:00 deri në orën 19:0”, thuhet në postimin e kampionëve aktualë”, shkruhet në njoftim. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online