Hysaj: Short shumë i mirë, nuk i druhemi askujt

0

Mbrojtësi i kombëtares sonë, Elseid Hysaj, është shprehur entuziast për shortin në Nations League, ku do të ndeshemi me Izraelin e Skocinë.

Tani po luajmë shumë mirë me të gjitha skuadrat, nuk ka më diferenca në paraqitjet tona, me të mëdhatë apo të voglat. Mendoj se shorti është shumë i mirë, do të punojmë fort për t’ia dalë mbanë. Izraeli e Skocia janë ekipe të forta, por kemi mundësi të mëdha të kualifikohemi

“Skocia? Është pak e vështirë, kanë një stil të ndryshëm loje, por mendoj se do të kemi kohë të përgatitemi dhe ta studiojmë këtë kundërshtar.

“Problemet me Izraelin në ndeshjen e shkuar në Shqipëri? Nuk besoj se do të ketë sërish probleme të tilla, do të jenë ndeshje shumë të bukura”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.