Humbje e dëmtime, Qaka dhe Hysaj shqetësojnë klubet e tyre

Jo vetëm humbje, por edhe dy dëmtime. Kamer Qaka dhe Elseid Hysaj lanë dje fushën e lojës për shkaqe fizike, teksa menjëherë shqetësimi ka prekur dy klubet, pra Poli Iashin dhe Napolin, duke qenë se bëhet fjalë për dy futbollistë bazë.

Edhe Strakosha mori një goditje në gju, por nuk ka pasur asgjë serioze dhe ka vijuar, ndërsa mesfushori dhe mbrojtësi rrezikojnë të mos luajnë ndeshjet e ardhshme, edhe pse sot do të bëhen analizat.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online