Humbën me shifrat 5-1 ndaj Flamurtarit, tifozët e Dinamos shpërthejnë se nuk durojnë dot shifrat

Flamurtari arriti të fitonte me shifrat 5-1 ndaj Dinamos në transfertë. Një goditje e dhënë teksa Fetaj i la kryeqytetasit me 10 lojtarë në minutën e 35. Golin e vetëm te nderit e realizoi Denisson, ndërsa nga ana tjetër u kundërpërgjigjën Pjeshka dhe dopiera e Jonathan me Iacovelli.

Tifozët e Dinamos nuk po e përtypin dot një humbje të tillë, pas një forme të mirë. Në faqen zyrtare të klubit ka pasur reagime të shumta ku në përgjithësi tifozët nuk pranojnë dot vetëm shifrat, pasi një humbje ndaj Flamurtarit është normale që të vijë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online