Hodhën sende ndaj Manajt dhe shokëve të tij të skuadrës, Federata Italiane merr vendimin për Xhenoan

0

Mbrëmjen e djeshme është luajtur derbi ligurian mes Xhenoas dhe Specias, e fituar 0-1 nga kjo e fundit. Por përpos humbjes, Xhenoa ka marrë nga pas edhe një faturë prej 3 mijë eurosh për të paguar.

Shkak për këtë janë bërë tifozët. Mbështetësit e skuadrës së drejtuar nga Shevçenko kanë hedhur sende në fushë kundrejt Manajt dhe shokëve të tij të skuadrës, duke bërë që Federata Italiane të marrë vendimin për të gjobitur Xhenoan./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.