Historike/ Goli i parë i Vllaznisë në Champions League, Megi Doçi shënon nga goditja e dënimit dhe…Siuuu (VIDEO)

LIVE, Real Madrid-Vllaznia 3-1

Vllaznia ka arritur të shënojë golin e parë në grupet e Champions League. Sigurisht, kush tjetër veçse Megi Docit mund të realizonte.

Lojtarja shqiptare arriti të shënonte nga goditja e dënimit në minutën e 5 në transfertën ndaj Realit të Madridit dhe nisi të festonte si Kristiano Ronaldo. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online