Higuain i lumtur dyfish, jep lajmin e madh

Gonzalo Higuain, sulmuesi i Juventusit, ka ndërhyrë për “Premium Sport” pas ndeshjes duke thënë: “Ishte shumë e vështirë, përballë një ekipi të madh, por e dinim se do të na linin disa hapësira dhe i shfrytëzuam. Jemi të lumtur për këtë arritje. Jam krenar për këtë ekip, falënderoj edhe stafin mjekësor dhe të fejuarën time që më kanë mbështetur dhe duruar këto 15 ditë. Shumë shpejt do të bëhem baba”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online