Hahaha! Ramos festoi si Piatek, në Serbi kanë fantazi të shfrenuar: Festoi me tre gishtat kundër shqiptarëve

Që serbët kanë fantazi të shfrenuar dhe gjithçka e lidhin me shqiptarët, kjo dihet. Por situata nga mbrëmja e djeshme ka shkuar larg. Fitorja e thellë e Portugalisë në shifrat 6-1 ndaj Zvicrës është përjetuar në Serbi si të ishte rikthyer Kombëtarja e tyre sërish në Katar.

Por fatkeqësisht për ta, kjo nuk do të ndodhi, pasi Xhaka dhe Shaqiri para se të largoheshin vetë, i prenë biletën pa kthim Serbisë. Bëhet fjalë për autorin e tre golave dhe njeriun që zëvendësoi Ronaldon, Ramos.

Sulmuesi i Benfikas realizoi golin e parë në një pozicion të pamundur, me topin që kishte shpejtësi të frikshëm. Për këtë arsye Ramos formoi pi.stoletën në duart e tij, disi e ngjashme me festimin e Piatek. Këtë e pa gjithë botë, por serbët shohin halushianacione të tjera. Për ta Ramos ka formuar tre gishtat për hakmarrje ndaj shqiptarëve. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online