Hafizi, “thumba” Julianos: Nuk njeh lojtarët!

Edhe Astrit Hafizi, ish trajneri i Shqipërisë, thumbon trajnerin e Partizanit, Mark Juliano: “Partizani është dalluar për forcën fizike, por këtë herë ka humbur në këtë aspekt. Nuk e di se çfarë po bën Juliano, sepse më duket sikur nuk i njeh fare futbollistët dhe ndryshimet e shpeshta të pozicioneve janë edhe dëshmia. Skuadra nuk po ecën ashtu si duhet. Vjen një mentalitet dhe staf tjetër dhe është shpejt të ndryshohet. U prish një punë dhe nis nga fillimi një tjetër”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online