“Goditjet më të mira në Serie B? Ajo e Ndojit”, ish-drejtori sportiv: Nëse është mirë fizikisht…

Merkatoja në Itali është mbyllur dhe ish-drejtori sportiv i Lecce-s ka treguar transferimet më të mira në Serie B. Sipas Melusso-s, Torregrosa te Pisa dhe Emanuele Ndoj te Cosenza ishin dy nga blerjet më të goditura. Ai tregon se nëse mesfushori shqiptar është mirë fizikisht atëherë mund të japë shumë në fushë.

“Ndër goditjet e tjera vlerësova ato të Brescias, Torregrossa në Pisa dhe Ndoj në Cosenza, një që nëse ishte mirë fizikisht mund të jetë një forcë tërheqëse”, ka thënë Mauro Melusso./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online