Gladiatori shqiptar dhe ironia e fatit! Në 2019 do ta vërshëllenin tifozët e tij ndaj Crystal Palace, në 2023 i shënon gol për titullin kampion (VIDEO)

Asgjë nuk është e pamundur dhe historia e Granit Xhakës tregon sesi rifitohet dashuria. Mesfushori shqiptar do të urrehej nga tifozët e Arsenalit, madje në 2019 do të vërshëllehej nga mbështetësit e topçinjëve teksa u zëvendësua ndaj Crystal Palace.

Vitet kaluan dhe të gjithën këtë urrejtje, Xhaka e ktheu në dashuri. Në ditën e sotme, po ndaj të njëjtit rival, Crystal Palace, Graniti arriti të shënonte golin e tretë në fitoren 4-1 duke u afruar më tepër me titullin kampion. /Sport Ekspres/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online