Gjithçka e thjeshtë, Junajtid më në fund rikuperon 3 pikë ndaj Sitit

0

Titulli kampion në Angli duket se është një çështje e mbyllur, por humbja e Mançester Sitit në Liverpul, e para për këtë kampionat, ka rizgjuar shpresat e Mancester Junajtid, të paktën në teori.

Sot Djajtë e Kuq fituan lehtësisht 3-0 ndaj Stouk Sitit dhe tashmë kanë shkuar -12 nga kreu.

Valencia që në minutën e nëntë dhe Marsial në të 38-tën mbyllën para kohe llogaritë, ndërsa në minutën e 72-të Lukaku kompletoi fitoren. Belgu ka qenë perfekt në kohët e fundit, sepse ka shënuar 10 gola e ka dhënë 3 asiste në 16 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online