Gazetari italian shtyn trajnerin e Interit për të mos bërë një tjetër surprizë “të hidhur”: Në një botë ideale, Asllani luan nga minuta e parë nesër

0

Kristjan Asllani po arrin që të fitojë besimin e tifozëve dhe ambientit sportiv në Itali me mënyrën sesi po paraqitet në fushë, në ato pak minuta të besuara nga Inzagi. Të gjithë presin që nesër kundër Cremonese, mesfushori të jetë nga minuta e parë.

Në këtë linjë mendimi është edhe gazetari Fabrizio Biasin, që i druhet jo pak një tjetër surprize nga trajneri Inzagi. “Në një botë ideale, Asllani luan nesër titullar”, shkruan Biasin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.