Gasperini me dhimbje koke përpara Interit, Berat Gjimshiti i shtohet listës së gjatë të mungesave

0

Gasperini gjendet në një situatë aspak të mirë përpara një sfide mjaft të rëndësishme si ajo ndaj Interit. Trajneri i Atalantës është bërë me dhimbje koke përpara duelit të së dielës dhe shkak për këtë bëhen mungesat. Listës së gjatë të mungesave i shtohet edhe Berat Gjimshiti. Mbrojtësi shqiptar ishte në stol në ndeshjen e Kupës se Italisë kundër Venecias.

Nga ana e klubit u bë me dije se lojtari i Kombëtares kuqezi kishte probleme me grykët. Ndërkohë Gasperini nuk ka në dispozicion edhe Gosensin, Zapatën, Zapakostën, Pikolin, Sportielon, Iliçiçit, Malinovskit dhe Toloit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.