Futbolli detyron Spanjën të njoh Kosovën, Vedat Muriqi prezanton vendin e tij

0

Politika e Spanjës nuk e njeh Kosovën, futbolli PO! La Liga ka prezantuar Vedat Muriqin me flamurin e Kosovës në faqjen zyrtare.

Ky sulmues është në formë fantastike në elitën e futbollit spanjoll dhe me Kosovën, duke qenë vendimtar me golat e tij. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.