(FOTOT) Me Lamborghini për shopping, turma bllokon Hysajn!

Një mbrëmje shopping për të festuar kreun e renditjes pas suksesit në “Olimpico” të Romës, përballë ekipit verdhekuq. Elseid Hysaj, me super automjetin e tij luksoz, Lamborghini, ka ndaluar në Kazerta, rreth 37 km larg Napolit, për të blerë disa veshje në një butik në qendër. Dhe, menjëherë, sapo ka parkuar makinën, turma me njerëz është mbledhur aty, duke bllokuar derën dhe duke brohoritur. Kujtojmë që shqiptari ka pak kohë që ka marrë një Laborghini tip të fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online