(FOTOT) Dibala “10”, seti fotografik çmend tifozët!

Paulo Dibala ka marrë fanellën me numër “10” të lënë bosh nga Pol Pogba, që e kishte i fundit, teksa në të shkuarën e kanë veshur kampionë si Platini, Del Piero apo Roberto Baxhio, deri te “apashi” Tevez tani vonë.. “Përgjegjësi e madhe kjo fanellë”, ka thënë argjentinasi, teksa sot ka zhvilluar edhe setet fotografike, një mini-film që çmend tifozët, me shpresën që ai do të qëndrojë deri në fund të karrierës dhe do të bëhet flamur, edhe pse në ditët e sotme është “utopi”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online