Fotoja që po thyen rekordet, Mesi dhe Ronaldo përballë njëri-tjetrit në një lojë… shah

Lionel Mesi dhe Kristiano Ronaldo janë bërë për të parën herë bashkë në një reklamë për “Louis Vuitton“. Të dy kanë pozuar për këtë kompani, ku gjenden përballë njër-tjetrit dhe luajnë shah mbi një çantë të brendit të njohur të modës. Si ylli portugez, ashtu edhe ai argjentinas, e kanë shpërndarë foton në rrjetet e tyre sociale, duke thyer rekordet me pëlqimet dhe komentet e marra./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online