FOTO/ Tifozët rrëmbyen skenën në klasiken e Shqipërisë, fusha u mbulua nga tymi i flakadanëve

0

Mbrëmja e sotme ka ardhur me emocione të forta në kampionatin shqiptar. Tirana priti Vllazninë në “Air Albania” në një sfidë direkte mes dy pretendenteve për titull kampion. Megjithatë ata që rrëmbyen të parët skenën ishin tifozët.

Klasikja e Shqipërisë ka nisur me tymëse e flakadanë të hedhur nga tifozët që gjendeshin pas portës së mbrojtur nga Visar Bekaj. Ultrasit kanë thënë fjalën e tyre, teksa për disa minuta fusha u mbulua nga tymi dhe nuk ofronte pamje të qartë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online