FOTO/ Nuk mund të qëndrojë në qetësi, Wanda Nara tregon edhe njëherë format për…Mauron!

0

Wanda Nara mbetet një nga femrat më seksi të botës se futbollit. Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas, Mauro Ikardi “nxeh” instagramin me një foto super seksi.

Mbrëmjen e kaluar Wanda ka pozuar vetëm me të brendshme të zeza, duke treguar format e saj. Komentet nga ndjekësit e saj në Instagram, ka qenë të pafundme, ku ka vënë në dukje trupin e saj perfekt. Në një intervistë kur është pyetur për fotot e tilla të shpeshta që nxjerrë në rrjetet sociale, Nara është përgjigjur: “Kështu mund të jem më tërheqëse për Mauron, pasi jam më e madhe në moshë se ai”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.