FOTO/ Kukësi vazhdon të investojë në klub, i vendos skuadrës në dispozicion autobusin e ri

0

Kukësi nuk ndal investimet për klubin e vetë. Në pritje të stadiumit të ri që do të sjellë pas shumë kohësh skuadrën në shtëpi pranë tifozerisë së vetë, drejtuesit kanë investuar edhe në pjesën e transportit.

Klubi verilindor ka zbuluar në faqen e vetë zyrtare edhe fotot e autobusit të ri që do të vihet në dispozicion të ekipit. Një investim i tillë është paralajmëruar nga Presidenti i Nderit, Safet Gjici, si një kërkesë e bërë nga Longo dhe stafi i tij.

“Klubi i Kukësit ka bërë një investim të rëndësishëm sa i përket organizimit, duke blerë një autobus të ri, i cili do të vihet në dispozicion të skuadrës”, shkruhet në njoftimin e skuadrës verilindore./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FK Kukësi (@fkkukesialbania)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.