FOTO/ Kërcen edhe mbi trajnerin e Luksemburgut, gjithë kampi kundërshtar vështron me kërshëri Kristiano Ronaldon

Në ndeshjen mes Portugalisë dhe Luksemburgut, Kristiano Ronaldo ka bërë diferencën me tre golat e shënuara. Ashtu siç edhe pritej, ylli i Manchester United nuk do të kishte aspak problem për të tundur rrjetën kundërshtare.

Në momentin kur Ronaldo po bënte nxehmjen jashtë fushe, të gjithë sytë nga kampi kundërshtar ishin të drejtuara tek ky futbollist. Nga ana tjetër fotografia ka bërë xhiron e rrjeteve sociale pasi shihet sërish portugezi që kërcen thuajse edhe mbi trajneri e Luksemburgut. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online