(FOTO) Gazetari shqiptar sfidon maqedonasit, nuk e heq flamurin kuqezi!

0

Kaos në tribunën e gazetarëve. llatko Andonovski, zëdhënës i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, i ka kërkuar homologut të tij shqiptar, Gerti Çarçani, që në tribinën e shtypit shqiptar të hiqet flamuri kuqezi me shqiponjë, ku mbahej nga gazetari Ervin Baku, por ky i fundit nuk ka pranuar dhe flamuri ka qëndruar aty deri në fund. Jo vetëm, por edhe delegatë të UEFA-s kanë kërkuar këtë gjë, teksa gazetari s’ka pranuar në mënyrë absolute, madje edhe duke ngritur zërin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online