FOTO/ Do të jetë shok skuadre me Marash Kumbullën, lojtari i njohur serb kalon pushimet në… Kosovë

0

Nemanja Matiç është lojtari më i ri i Romës. Mesfushori serb firmosi për ekipin e drejtuar nga Murinjo pak ditë më parë dhe sezonin e ardhshëm do të jetë shok skuadre me Marash Kumbullën.

Pas prezantimit te verdhekuqtë, ish-lojtari i Mançester Junajtedit ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Kosovë. Matiç ka shpërndarë foto në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram”, ku ka pozuar në Manastirin e Graçanicës./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.