Formacioni zyrtar, Everton-Chelsea/ Tuchel publikon 11-shen titullarë për ndeshjen e parë të Premier League, ja vendimi për Armando Brojën

Chelsea do të luajë kundër Evertonit në ndeshjen e parë të Premier League për këtë sezon. Ekipi i Tuchel ka udhëtuar për të luajtur në transfertë, në një ndeshje që cilësohet me koeficent të lartë të vështirësisë.

Pak minuta më parë është bërë i ditur edhe formacioni zyrtar i takimit. Tuchel ka bërë të njohura zgjedhjet e tij, teksa Armando Broja ndohet në stol dhe pritet që të ketë disa minuta për të në pjesën e dytë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online