Formacioni i mundshëm/ Shqipëria kalon me 4 në mbrojtje, Reja ndryshon nga Kumbulla dhe Gjimshiti

0

Reja pritet të ndryshojë skemën në ndeshjen me Izraelin. Duke parë mungesat e Kumbullës dhe Gjimshitit, trajneri italian është i detyruar për t’iu kthyer skemës me 4 mbrojtës.

Qëndra i lihet Ismajlit dhe Veselit. Në mesfushë pritet nga minuta e parë treshja Asllani-Gjasula-Abrashi, ndërsa Bajrami mund të jetë pas dyshes së sulmit, Uzuni-Broja.

Shqipëria: Berisha; Balliu, Ismajli, Veseli, Hysaj; Asllani, Gjasula, Abrashi; Bajrami; Broja, Uzuni

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.