Formacionet zyrtare/ Luajti vetëm 45 minuta në kampionat, Inzagi vendos për Asllanin kundër Barcelonës

Barcelona pret sot Interin në mitikun “Kamp Nou“. Zikaltrit fituan ndeshjen e parë në Itali dhe sot do të synojnë surprizën edhe në Spanjë. Inzagi ka marrë vendimin edhe për Kristjan Asllanit, i cili ndeshjen e fundit në kampionat e nisi titullar, por u zëvendësua menjëherë sapo nisi pjesa e dytë.

“Kamp Nou“ duket një barrë e rëndë për një 20-vjeçar, prandaj trajneri i Interit ka vendosur ta lërë në stol. Mbetet për t’u parë nëse Asllani do të ketë minuta në këmbë gjatë pjesës së dytë. Nëse do të ndodhë, do të jetë një ndeshje e veçantë për të./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online