Forma fantastike e Myrto Uzunit te Granada, përzgjidhet mes lojtarëve të muajit

Myrto Uzuni është duke kaluar momentin më të mirë te Granada që pas transferimit të tij. Sulmuesi shqiptar arriti që të shënonte tre gola në fitoren e fundit të ekipit të tij kundër Villareal B.

Në Spanjë raportohet se Uzuni është i përzgjedhur mes tre kandidaturave si lojtari i muajit te Granada. Së bashku me Uzunin janë përzgjedhur Yuri De Souza dhe Alberto Moleiro në La Liga 2, ndërsa pritet shpallja e fituesit. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online