Flamurtari me vështrimin te Xhevahir Sukaj, Superiorja premton shumë në fundjavë

Luftëtari dhe Flamurtari, dy nga ekipet që kanë zhgënjyer më së shumti deri tani në Superiore, do të përballen me njëra-tjetrën në fundjavë. Pikërisht dy skuadrat e vetme që nuk e kanë grumbulluar ende pikën e parë, duke humbur në tre takimet e para.

Një rikthim i madh te vlonjatët pritet të jetë Xhevahir Sukaj, njeriu që mund të zgjidh këtë moment të vështirë. Flamurtari e kërkon njeriun gol, ndërsa deri tani nuk ka mundur të shënojë asnjë të vetëm. Superiorja vjen në fundjavë edhe me ndeshje të tjera të forta, ku spikat ajo e së shtunës me Tiranës dhe Skënderbeut. Një transfertë të vështirë e pret edhe Partizanin, me Laçin që duhet të mbajë premtimin për rikthimin e madh. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online