Fitoret largojnë stresin, te Kukësi plas vallja

0

“Ishallah po e sheh shefi, o Besar Musolli”. Ky është komenti plot humor i Eni Imamit, në një video postuar në Instagram, ku shfaqen Musolli, Alla, Guri, Koci e lojtarë të tjerë duke ia marrë valles në hotelin e Kukësit në Antalia, natyrisht të çliruar nga fitoret e arritura në miqësoret turke.

Në sfond dikush nga lojtarët që thërret “lek, lek, lek”, drejtuar lojtarit që kërcen… Harmoni dhe humor, viti ka nisur ndryshe, në krahasim me mbylljen e 2017!

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.