Firmos për 1.5 vite! E mbylli me Tiranën, Vesel Limaj nuk shkon te Partizani dhe firmos në Rumani

0

Shumë u përfol për një kalim të Vesel Limajt te Partizani. Si për t’i shtuar më tepër zërat mendoj Ëngjëll Hoti me disa foto që provokuan jo pak, duke parë që edhe ky lojtar e bëri një kalim të tillë.

Por mesfushori ka zgjedhur që të vazhdojë në Rumani. Limaj do të jetë pjesë e FC Hermannstadt që ndodhet në mesin e tabelës. Lojtari ka firmosur për 1.5 vite sipas raportimit të “Sportmania” me opsion vazhdimin e kontratës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.