Fantastik/ Regi Lushkja shënon në sekondën e fundit, i jep trofe tjetër Sherif Tiraspolit

0

Pas kampionatit të fituar, Sherif Tiraspoli ka marrë edhe Kupën. Në ditën e sotme është luajtur finalja ndaj Sfintul Georghe.

Regi Lushkja e ka nisur nga minuta e parë dhe do të shënonte në sekondën e fundit të ndeshjes, për të siguruar fitoren në shifrat 0-1. Këtë herë mesfushori e ndien veten protagonist në trofeun e Kupës së Moldavisë. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online