Fakiç: Tani i njohim, nuk u druhemi

0

Drejtori sportiv i Skënderbeut, Haris Fakiç, në një prononcim për “Sport Ekspres”, nga Beogradi, ku ndodhet me skuadrën korçare, ka folur për përshtypjet e tij në lidhje me sfidën e sotme Partizan-Skënderbeu: “Jemi optimist, skuadra duket mjaft mirë dhe atmosfera është e shkëlqyer. Nuk na shqetëson asgjë, edhe nëse stadiumi mbushet plot. Nuk eliminohemi, edhe nëse humbasim, por natyrisht që shanset tona zvogëlohen ndjeshëm. Tani e njohim më mirë Partizanin, e dimë se çfarë  na pret, nuk u druhemi”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online