Europa League, e hidhur për Tramexanin!

Mund të luante qetësisht në grupet e Europa League, por ka preferuar ta nisë nga turi i tretë kualifikues, me Sionin, për një aventurë të re. Kështu, për Paolo Tramexanin, debutimi europian në një pankinë klubi ka qenë për t’u harruar, pasi sonte, Sioni u mund me rezultatin 3-0 ndaj skuadrës lituaneze të Suduvës. Pas një jave, do të duhet përmbysja, por nuk është e lehtë, pasi tre gola dhe pa shënuar asnjë janë shumë, sidomos në një periudhë ku këmbët nuk është se xhirojnë ashtu si duhet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online