“Është një nga kompeticionet më të pavlera në botë”! Sarri çudit para ndeshjes me Milanin: Askush nuk e di se kur luhet, thjeshtë dalin para TV

Pas çerekfinales të fituar nga ana e Interit kundër Romës, këtë herë është Milani dhe Lacio që do të përballen në Kupën e Italisë. Para kësaj ndeshje, trajneri Sarri ka folur hapur mbi kompeticionin duke mos e vlerësuar atë.

“Kupa e Italisë është një kompeticionet më kot në botë. Janë ndeshje që askush nuk i di se kur dhe kush luan, por thjesht ndihmon disa ekipe që të kenë shansin për të qenë në televizion”, është shprehur Sarri para takimit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online