Është nën vëzhgimin e Silvinjos, mesfushori shqiptar shpallet lojtari i muajit në kampionat

Arbnor Muçolli është një nga lojtarët që po mbahet nën vëzhgim nga Silvinjo dhe që pritet të bashkohet së shpejti me ekipin tonë kombëtar. Futbollisti është duke u ndjekur nga trajneri i Kombëtares që prej muajit mars dhe nga java në javë po e bind gjithnjë e më tepër me paraqitjet e tij.

Muçolli ka fituar së fundmi çmimin si lojtari i muajit shtator në elitën e futbollit suedez. Mesfushori shqiptar është një nga elementët më të rëndësishëm të Goteborgut duke e ndihmuar edhe me gola e asiste përgjatë peridhës që është pjesë e tyre./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online