“Është mëkat”! Chelsea nuk e lejon të dëmtojë ekipin që e zotëron, trajneri i Southampton flet për Armando Brojën

Në ditën e sotme Chelsea do të përballet ndaj Southamptonit, por Armando Broja nuk do të jetë në fushën e lojës. Sulmuesi shqiptar do të mungojë dhe këtë herë nuk flitet për dëmtim apo vendim të trajnerit.

Gjatë huazimit te Southampton, Chelsea vendosi që Broja të mos kishte mundësinë që të luante në ndeshjet direkte ndaj tyre, për t’u mos dëmtuar nga një lojtar që e zotërojnë me kartonin e plotë. “Nuk do të luajë Armando Broja. Ne do të kemi dy ndeshje me Chelsea-n në këtë muaj, Broja nuk do të luajë në asnjërën prej tyre. Është mëkat për të”, tha Hasenhutl. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online