“Është i shkëlqyer edhe në dhomën e zhveshjes”, trajneri konfirmon Berishën mes shtyllave: E bën mirë punën e tij

Aurelio Andreaxoli ka folur në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Fiorentinës. I pyetur për pozicionin e portierit, trajneri i Empolit ka konfirmuar se Berisha po bën paraqitje mjaft të mira në fushë dhe pritet të mbetet titullar në skuadrën toskane.

“Berisha ka bërë shumë mirë që kur jam këtu, ai është një person i shkëlqyer edhe brenda zhveshtores. E bën mirë punën e tij, kjo është e sigurt për mua”, ka thënë Aurelio Andreaxoli./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online