“E dua Serbinë në grup dhe të fitojmë siç duhet”! Taulant Seferi nuk mëshiron: Ndoshta t’i mundim 4-0 ose 5-0

Taulant Seferi ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”. Sulmuesi i Kombëtares ka bërë një rrëfim të gjatë, teksa ka treguar edhe preferencën e tij në grupet e Europianit të Gjermanisë. Seferi kërkon Serbinë në grup dhe ka sigurinë absolute se Shqipëria do të dalë me fitore nga ky takim. (Videon e plot të intervistës e gjeni më poshtë)

“Do ta doja Serbinë në grupet e Europianit dhe ta fitojmë qysh duhet. Për t’i mundur ashtu siç duhet. Të marrim një fitore të pastër kundër tyre, 3-0, ose 4-0 ose 5-0”, tha Seferi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online