Ernest Gjoka vjen me debutimin te Shkëndija, e nis me ekipin e Kosovës

0

Ernest Gjoka ka marrë detyrën e re te Shkëndija e Tetovës. Ky është trajneri që zëvendësoi Qatip Osmanin pas rezultateve të dobëta në Europë dhe nisjen e kampionatit.

Debutimi do të vijë në miqësoren e ditës së sotme. Teksa jemi në periudhën e Kombëtareve, Shkëndija do të luajë në miqësore ndaj Dritës. Kjo e fundit e ka nisur në mënyrën më të mirë kampionatin në Kosovë, atje ku është duke luftuar me Ballkanin dhe Gjilanin për vendin e parë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.