Epike/ Jo vetëm nga shkallët e stadiumit, shihni se nga ku e panë ndeshjen tifozët e Egnatias kundër Tiranës

Tirana arriti që të fitonte me shifrat 1-2 ndaj Egnatias në një ndeshje dramatike. Më tepër për shkakun e 10 minutave të fundit, atje ku Visar Bekaj u dëmtua dhe Shehi nuk kishte më ndërrime në pozicion. Për këtë arsye bardheblutë ngelën me 10 lojtarë dhe Përgjoni hyri si portier.

Të gjithën këtë ndeshje dramatike, tifozët e përjetuan nga vende të ndryshme. Sigurisht që tifozët duhet të gjenden gjithmonë në stadium për të parë një ndeshje. Por te Egnatia-Tirana shiheshin mbështetësit e vendasve në pjesë të ndryshme rrethuese të stadiumit. Në disa raste në pallatin afër stadiumit ku mund të shihej gjithçka mirë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online