Emocionuese/ Shkurte Fejza zbret në “Air Albania”, kënga “Mora fjalë” premton drithërima dhe mornica trupi

Shqipëria do të përballet në mbrëmjen e sotme kundër Çekisë. Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikueset e Europianit. Emocione të mëdha do të vijnë nga ky takim, të shtuara edhe nga këngëtarja Shkurte Fejza. Kjo e fundit do të këndojë “Mora fjalë” në stadiumin e stërmbushur ku premtohen drithërima dhe mornica trupi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online